Skip to main content

Wedstrijdschema EK 2024

EK Pool HortiSoccer x Ledgnd

Bekijk hier het speelschema van het EK Voetbal 2024. Doe je al mee met de HortiSoccer X Ledgnd EK Pool? Login en voorspel de uitslagen en maak kans op mooie prijzen.

Inloggen
Group Stage
jun 14, 20249:00 pm
Germany
Scotland
Germany
Scotland
5
1
jun 15, 20243:00 pm
Hungary
Switzerland
Hungary
Switzerland
1
3
jun 15, 20246:00 pm
Spain
Croatia
Spain
Croatia
3
0
jun 15, 20249:00 pm
Italy
Albania
Italy
Albania
2
1
jun 16, 20243:00 pm
Poland
Netherlands
Poland
Netherlands
1
2
jun 16, 20246:00 pm
Slovenia
Denmark
Slovenia
Denmark
1
1
jun 16, 20249:00 pm
Serbia
England
Serbia
England
0
1
jun 17, 20243:00 pm
Romania
Ukraine
Romania
Ukraine
3
0
jun 17, 20246:00 pm
Belgium
Slovakia
Belgium
Slovakia
0
1
jun 17, 20249:00 pm
Austria
France
Austria
France
0
1
jun 18, 20246:00 pm
Turkey
Georgia
Turkey
Georgia
3
1
jun 18, 20249:00 pm
Portugal
Czech Republic
Portugal
Czech Republic
2
1
jun 19, 20243:00 pm
Croatia
Albania
Croatia
Albania
2
2
jun 19, 20246:00 pm
Germany
Hungary
Germany
Hungary
2
0
jun 19, 20249:00 pm
Scotland
Switzerland
Scotland
Switzerland
1
1
jun 20, 20243:00 pm
Slovenia
Serbia
Slovenia
Serbia
1
1
jun 20, 20246:00 pm
Denmark
England
Denmark
England
1
1
jun 20, 20249:00 pm
Spain
Italy
Spain
Italy
1
0
jun 21, 20243:00 pm
Slovakia
Ukraine
Slovakia
Ukraine
1
2
jun 21, 20246:00 pm
Poland
Austria
Poland
Austria
1
3
jun 21, 20249:00 pm
Netherlands
France
Netherlands
France
0
0
jun 22, 20243:00 pm
Georgia
Czech Republic
Georgia
Czech Republic
1
1
jun 22, 20246:00 pm
Turkey
Portugal
Turkey
Portugal
0
3
jun 22, 20249:00 pm
Belgium
Romania
Belgium
Romania
2
0
jun 23, 20249:00 pm
Switzerland
Germany
Switzerland
Germany
1
1
jun 23, 20249:00 pm
Scotland
Hungary
Scotland
Hungary
0
1
jun 24, 20249:00 pm
Albania
Spain
Albania
Spain
jun 24, 20249:00 pm
Croatia
Italy
Croatia
Italy
jun 25, 20246:00 pm
Netherlands
Austria
Netherlands
Austria
jun 25, 20246:00 pm
France
Poland
France
Poland
jun 25, 20249:00 pm
England
Slovenia
England
Slovenia
jun 25, 20249:00 pm
Denmark
Serbia
Denmark
Serbia
jun 26, 20246:00 pm
Slovakia
Romania
Slovakia
Romania
jun 26, 20246:00 pm
Ukraine
Belgium
Ukraine
Belgium
jun 26, 20249:00 pm
Georgia
Portugal
Georgia
Portugal
jun 26, 20249:00 pm
Czech Republic
Turkey
Czech Republic
Turkey
Round of 16
jun 29, 20246:00 pm
Second Group A
Second Group B
jun 29, 20249:00 pm
First Group A
Second Group C
jun 30, 20246:00 pm
First Group C
Third Group D/E/F
jun 30, 20249:00 pm
First Group B
Third Group A/D/E/F
jul 01, 20246:00 pm
Second Group D
Second Group E
jul 01, 20249:00 pm
First Group F
Third Group A/B/C
jul 02, 20246:00 pm
First Group E
Third Group A/B/C/D
jul 02, 20249:00 pm
First Group D
Second Group F
Quarter finals
jul 05, 20246:00 pm
Winner 39
Winner 37
jul 05, 20249:00 pm
Winner 41
Winner 42
jul 06, 20246:00 pm
Winner 40
Winner 38
jul 06, 20249:00 pm
Winner 43
Winner 44
Semi-final
jul 09, 20249:00 pm
Winner 45
Winner 46
jul 10, 20249:00 pm
Winner 47
Winner 48
Final
jul 14, 20249:00 pm
Winner 49
Winner 50